Tekirdağspor Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Haber Tarihi : 06.08.2021

Tekirdağspor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı 06 Ağustos Cuma günü saat 15.30’da Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Kulübümüzün Olağan Genel Kurulu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Olağan kongrede Başkanımız Sn. Mülahim Kuru tekrar aday oldu. Tek liste oylama  sunularak Yönetim Kurulu'na Mülahim Kuru başkanlığında ki listede oy çoğunluğu ile kazandı.

Açılış ve yoklama ile başlayan Genel Kurul, Divan Heyeti’nin belirlenmesiyle devam etti. ve ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Silah Arkadaşları ve Spora hizmet edip ebediyete intikal eden kişilerin anısına bir dakikalık Saygı Duruşu yapılarak İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti.

Gündem maddeleri gereğince Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Tahmini Bütçe ve Denetleme Kurulu raporu okunarak her bir rapor ayrı ayrı oylamaya sunuldu ve ibra edildi.

Genel Kurulumuza katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Sn. Cüneyt Yüksel konuşma yaparak; "Tekirdağsporumuzun her zaman yanında olduğunu, kulübümüzün geleceğini ilgilendiren önemli tesisleşme projesinin müjdesini vererek takımımızın yıl sonuna kadar yeni tesisine yerleşmesini planladıklarını" belirtti.

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sn. Ahmet Üzgün' de konuşma yaparak; kulübümüzün tarihinde takımımıza emekleri bulunanlara teşekkürlerini ileterek, takımımızın geleceği için desteklerini esirgemeyeceğini ve takımımızın yanında olacağını belirttiler.

Gündemin 8 a) b) ve c). Maddelerinde Tüzüğümüzün 15, 23/1 ve 40. maddelerinin değişimi hususunda ayrı ayrı maddelerdeki değişiklikler açıklanarak oylamaya sunuldu ve kabul edilerek gündemin diğer maddesine geçildi. 

 ilerleyen genel kurul toplantısında 9 a) b) ve c) madde gereğince Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi, Denetleme Kurulu Üyeleri seçimi ve A.S.K.F. Temsilcilerinin seçimlerinde 1 adet Aday listesi sunulmuş olup, Liste Oylamaya sunularak kabul edilmiştir.

Genel Kurulumuzun Dilek ve temenniler bölümünde ise Geçmiş dönem Kulüp Başkanlarımızdan Sn. Volkan Nallar ve Geçmiş dönem yöneticilerimizden Sn. Hasret Delice söz alarak konuşma gerçekleştirdiler.

Kabul edilen Tekirdağ Spor Kulübü Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve A.S.K.F Temsilcileri aşağıda yer almaktadır.

 

 

GENEL KURULDA YAPILAN FAALİYETLERİMİZ SUNUMU

 

 


Okunma Sayısı : 1751
Puan Durumu
Sponsorlarımız
 
  © Bu web sitesinin her hakkı Tekirdağ Spor Kulübüne aittir, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz.