OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUMUZ GERÇEKLEŞTİ.

Haber Tarihi : 14.07.2022

 

Kulübümüzün Olağanüstü Genel Kurulu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

 Tek liste oylama  sunularak Yönetim Kurulu'na Ekrem DAŞDAN başkanlığında ki listede oy çoğunluğu ile kabul edildi.

Açılış ve yoklama ile başlayan Genel Kurul, Divan Heyeti’nin belirlenmesiyle devam etti. ve ardından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Silah Arkadaşları ve Spora hizmet edip ebediyete intikal eden kişilerin anısına bir dakikalık Saygı Duruşu yapılarak İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti.

Gündem maddeleri gereğince Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Tahmini Bütçe ve Denetleme Kurulu raporu okunarak her bir rapor ayrı ayrı oylamaya sunuldu ve ibra edildi.

Genel Kurulumuza katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Sn. Cüneyt Yüksel konuşma yaparak; "Tekirdağsporumuzun her zaman yanında olduğunu, kulübümüzün geleceğini ilgilendiren önemli tesisleşme projesinin sonlarına yaklaşıldığını belirterek, 1.5 - 2 ay içerisinde takımımızın  yeni tesisine yerleşmesini planladıklarını" belirtti.

Gündemin 8 a) Maddesinde Tüzüğümüzün 15. maddelesinin değişimi hususunda ayrı ayrı maddelerdeki değişiklikler açıklanarak oylamaya sunuldu ve kabul edilerek gündemin diğer maddesine geçildi. 

 ilerleyen genel kurul toplantısında 9 a) b) ve c) madde gereğince Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi, Denetleme Kurulu Üyeleri seçimi ve A.S.K.F. Temsilcilerinin seçimlerinde 1 adet Aday listesi sunulmuş olup, Liste Oylamaya sunularak kabul edilmiştir.

Olağanüstü Genel Kurulumuzun Canlı Yayınını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kabul edilen Tekirdağ Spor Kulübü Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve A.S.K.F Temsilcileri aşağıda yer almaktadır.

 

 

 


Okunma Sayısı : 845
Puan Durumu
Sponsorlarımız
 
  © Bu web sitesinin her hakkı Tekirdağ Spor Kulübüne aittir, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz.