Yönetim Kurulumuz Görev Dağılımını Gerçekleştirdi

Haber Tarihi : 24.07.2018

Tekirdağspor Yönetim Kurulu, gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul sonrası ilk kez bir araya gelerek görev dağılımı yaptı.

Tekirdağspor Yönetim Kurulumuz, 21 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul sonrası ilk kez bir araya gelerek görev dağılımı yaptı.

Osman Kurt başkanlığında gerçekleşen ilk Yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımı şu şekilde oluştu:

 

Başkan Osman Kurt
As Başkan Ahmet Biler
2.nci Başkan İsmet Tanrısever
Genel Sekreter Melek Göktaş
Hukuk işleri Sorumlusu Sevilay Bozdoğan 
Resmi Daire ve Dernekler Sorumlusu Fahrettin Özzade 
Sayman Ercan Geyik
Tesisler Sorumlusu Cafer Çetin
Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Atılgan Alkıran
Transfer Komitesi Ercan Kısa
Transfer Komitesi Ersan Özcan
Transfer Komitesi Kemal Topuzlar
Futbol Şube Sorumlusu Küçük Sami Kır
Pazarlama ve Sponsor Sorumlusu Uğur Işık
Alt yapı Sor. ve Transfer Komitesi Ethem Arıtepe

 


Okunma Sayısı : 1839
22.09.2019
Önceki Maç
1. Hafta
29.09.2019
Önceki Maç
2. Hafta
06.10.2019
Önceki Maç
3. Hafta
13.10.2019
Önceki Maç
4. Hafta
20.10.2019
Sonraki Maç
5. Hafta
27.10.2019
Sonraki Maç
6. Hafta
Puan Durumu
Sponsorlarımız
 
  © Bu web sitesinin her hakkı Tekirdağ Spor Kulübüne aittir, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz.