Taraftarımızdan Takıma Destek

Haber Tarihi : 30.11.2012

Tekirdağsporumuz, yarın evinde oynayacağı İncirlispor maçı öncesinde taraftarının sürpriziyle karşılaştı.

Tekirdağsporumuz, yarın evinde oynayacağı İncirlispor maçı öncesinde taraftarının sürpriziyle karşılaştı.

Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen toplanan yüz kişilik Tekirdağspor taraftar grubu akşam saatlerinde Tekirdağspor Sosyal Tesisleri önüne gelerek İncirlispor maçı öncesi futbolculara destek verdi. Etkinliğe Tekirdağspor Yönetim Kurulu’ndan Taraftar Sorumlu üyemiz Emin Benan Utku’da katıldı.

Taraftar grubunun “İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE ÇARŞI MEYDAN SENİNLE MEŞALE SHOW” adı verdikleri etkinlikte taraftarlarımız onlarca meşaleyi aynı anda yakıp Tekirdağsporumuz lehine tezahüratta bulunarak, her zaman her şartta takımlarının yanında olduklarını belirtti.

Futbolcularımızın ve Teknik Heyetimizin de balkona çıkarak destek verdiği etkinlikte, taraftarımız ve futbolcularımız karşılıklı tezahüratta bulunarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Taraftarımızın futbolcuları aşağı çağırmasıyla birlikte, takım kaptanı Celil ve ikinci kaptan İlker taraftarın yanına giderek, onlara başarı sözü verdi.Kaptan Celil ve ikinci kaptan İlker’in başarı sözünün ardından taraftar grubu, tesislerin önünden tezahüratlar eşliğinde ayrıldı. 

 


Okunma Sayısı : 6643
Puan Durumu
Sponsorlarımız
 
  © Bu web sitesinin her hakkı Tekirdağ Spor Kulübüne aittir, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz.