KAMUOYUNA DUYURU

Haber Tarihi : 26.03.2019

 

Değerli Tekirdağspor camiası;

                4 Defa genel kurulu sonucunda aday çıkmaması sebebi ile çok sevdiğimiz Tekirdağspor’ un kapanmaması için görev aldığımız kamuoyu tarafından bilinmektedir.

                Görev yaptığımız sürede tüm zorlukların camiamız tarafından bilinmesine rağmen haketmediğimiz birçok eleştiriler aldık. Taraftarımız haklıdır düşüncesi ve yönetim tarzımızın gereği olarak hiçbirine yanıt vermedik ve vermeyeceğiz.

                Ancak; bugüne kadar görev aldığı tüm yönetimler tarafından sezon ortasında görevine son verilen Okhan Apbas Aydın’ ın camiamızdan ayrılırken kendi başarısızlığına kılıf bulmuş gibi sevgili Başkanımız Ahmet BİLER’ i hedef olan sözlerine kayıtsız kalamazdık.

                Kendi ders programına göre antrenman saatlerini düzenleyen, idman sahasına futbolcular ile gitmeyen, ilk devre 17 puan, şuana kadar da 10 puan toplayabilen ve sezonun yarısından itibaren tüm taraftarların istifasını istediği Okhan Apbas AYDIN hocaya yönetim kurulu olarak hep sahip çıktık, arkasında durduk.

                Sezonun en pahalı transferi olan santrafor Mehmet Selçuk Hızarcıyı kendi kişisel kaprisleri için istemedi diye devre arasında geri çağırmadık. Ülkemizde tüm spor kulüplerinin mali zorluklar olduğu aşikardır. Kulübümüzde de mali zorlukların niçin olduğu tüm kamuoyu tarafından bilinmektedir.

                Okhan Apbas Aydın bunları bilmesine rağmen futbolcuların maddi sıkıntılarını basın yolu ile açıklamalarına önayak olduğu ve yönetimi zorda bıraktığı kendi beyanından anlaşılmaktadır.

                Bumu Tekirdağsporluluk. Ayrıca giden futbolcuların yerine de 5 futbolcu transfer edilmiştir.

                Ligin bitmesine 3 hafta kala Okhan hocamızın zamansız ve yersiz bu açıklamalarını Tekirdağ kamuoyu da hoş karşılamayacaktır.

                Tüm başarısızlıklarına ve kamuoyunun baskısına rağmen görevden almadığımız Okhan Apbas Aydın Hoca’ nın istifasında Başkanımızı hedef alan, ayrıştırıcı, nifak dolu kişileri hedef gösteren, giderken camiayı karıştırmak amacı kokan beyanatını esefle kınıyoruz.

                Tüm mesaisini Tekirdağsporumuz için harcayan, gitmedik kapı bırakmayan, gelecek için projeler üreten ve kendi kendine yeten Tekirdağspor’ u yaşatma çabasında olan sevgili Başkanımız Ahmet BİLER’ e desteğimiz ve güvenimiz tamdır.

                Her zaman olduğu gibi sonuna kadar yanında olacağız.

 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur

 

TEKİRDAĞSPOR YÖNETİM KURULU


Okunma Sayısı : 2065
Puan Durumu
Sponsorlarımız
 
  © Bu web sitesinin her hakkı Tekirdağ Spor Kulübüne aittir, hiç bir bilgi izinsiz alınarak kullanılamaz.